HABER AKIŞI

Yusuf Gecü: “USTALIK dönemimizde Merter’e yeni ihracat fırsatları kazandıracağız”

 Tarih: 18-11-2019 00:00:00  -   Güncelleme: 27-11-2019 01:08:57
İki dönemdir genel kurullarda üyelerinin ve Merter’de bulunan önemli grupların desteğini alarak ÇIRAKLIK ve KALFALIK dönemlerini Merter’e önemli hizmetlerle tamamlayan Yusuf Gecü Aralık ayında yapılacak Genel Kurul’da USTALIK DÖNEMİNİ İCRA ETMEK İÇİN yeniden aday oldu.

Yusuf Gecü, esnaf bülteni dergisine yaptığı açıklamada: “Merter, ağırlıklı olarak tekstil olmakla birlikte diğer sektörlerimiz için de çok önemli bir bölgedir. Merter’de bulunan tüm üyelerimize ve iki dönemdir bizim görev almamızda bizi destekleyen, bizlere güvenen gruplara şahsım ve yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum.

İki dönemdir Merter’e ÇIRAKLIK ve KALFALIK hizmetlerimizi sunduk. Şimdi ise iki dönemdir oluşturduğumuz alt yapı ve vizyoner projelerimiz için gerçekleştirdiğimiz girişimlerin meyvelerini Merter olarak USTALIK dönemimizde toplayacağız.  

Merter sadece İstanbul için değil ülkemiz için de çok önemli bir ticaret merkezi. Merter’de tekstil ve hazır giyim sektörü bir bütünlük içinde bir aradadır. Bu demektir ki Merter, yan sanayi ile ana sanayinin bir arada bulunduğu geniş bir çevreyi kapsamaktadır. Tüm sektörlerde yaşanan olumlu değişime paralel olarak Merter’de de büyük bir değişim yaşanmaktadır.

Bu bilinçle değerli yönetim kurulu üyelerimizle büyük bir heyecan duyarak yeni çalışma dönemimizde kalıcı projelerimizi Merter’in geleceği adına en kısa zaman diliminde kamu kurumlarının, paydaşlarımızın ve değerli sektör başkanlarımızın da desteğini alarak hazırlamaktayız.

Geçtiğimiz günlerde MESİAD olarak TİM Başkanımız Sayın İsmail Gülle ile bir araya geldik. Görüşmemiz arasında Mikro ihracatı ve buna bağlı olarak Zeytinburnu’nda yeni yapılacak ihracat antreposunu ve Merter’in sorunlarını ele aldık. TİM Başkanımıza şahsım ve Merter’in tek temsilcisi olan MESİAD’a yıllardır verdiği tüm destekleri için teşekkürlerimi, şükranlarımı sunuyorum.

MESİAD’ın gerçekleştirmek istediği en önemli projelerin başında öncelikle KOBİ’lerden oluşan firmalarımıza da ortak pazarlama projeleri ile destek sağlamaktır.

Merter, gündüz olduğu kadar gecede bir ticaret ve yaşam merkezi olacaktır.

İki dönemdir Merter’i ticaretin ve modanın merkezi yapabilmek için tüm gücümüzle çalışan çok değerli, daima elini taşın altına koyan fedakâr bir ekibimiz var. Değerli üyelerimizin, Merter’deki firmaların da tüm dinamikleri ile hazırladığımız yeni projelerimize destek vereceğine inancımız sonsuzdur.

Çünkü bizler, bireysel hareket etmenin getireceği yüksek maliyetleri ancak ve ancak ortak hareket ederek maksimum kazanca dönüştürebiliriz inancındayız” dedi.

  Bu haber 933 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Ekonomi HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Yukarı