HABER AKIŞI

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı mütevelli heyet toplantısı İstanbul'da gerçekleştirildi

 Tarih: 09-07-2019 11:05:50
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyet Toplantısı, İstanbul Ticaret Borsası Başkanı Sayın Ali KOPUZ'un ev sahipliğinde İstanbul Ticaret Borsası'nda gerçekleştirildi.

Mütevelli Heyet Başkanı Nusret BAYRAKTAR başkanlığındaki toplantıya, Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Sayın Fahri KASIRGA, MGK Genel Sekreteri Seyfullah HACIMÜFTÜOĞLU, Rize Valisi Kemal ÇEBER, Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Necmeddin Bilal ERDOĞAN, Ali KOPUZ, Hamdi SAFİ, Abdülkadir KART, Vakıf Genel Sekreteri Av. Harun MERTOĞLU ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ali BİLGİN katıldı.

Bir önceki toplantı sonuçlarının değerlendirildiği toplantıda, RTEÜ Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Nusret BAYRAKTAR, vakfın faaliyetleri hakkında üyelere bilgi verdi.

Üniversitenin mevcut durumu, faaliyetleri, kurumun alt yapısının daha da güçlendirilmesi amacıyla hayata geçirilmesi planlanan projeler ve yatırımlar hakkında fikirler görüşüldü.

Toplantı sonrasında İstanbul Ticaret Borsası Başkanı Ali Kopuz tarafından, Sultan I. Abdülhamid’in inşa ettirdiği ve Hamidiye Medresesi olarak bilinen borsa binası tanıtılarak, ticaret borsasının tarihi ve faaliyet alanları hakkında mütevelli heyetine bilgilendirme yapıldı. 


İstanbul Ticaret Borsası

  Bu haber 287 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER STK-Vakıf-Oda-Birlik HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Yukarı