HABER AKIŞI

Prof. Dr. Ahmet Koyun rüzgârı, Youtube Esnaf Bülteni Kanalı LONCA İş Sohbetlerinde esti...

 Tarih: 16-07-2020 01:18:00  -   Güncelleme: 22-07-2020 01:21:04
Esnaf Bülteni Dergisi’nin İNSTAGRAM ve YOUTUBE’ta başlattığı HD CANLI YAYINI “LONCA İş Sohbetleri’nde” Yıldız Teknik Üniversitesi YTÜ Mekatronik Mühendisliği Bölümü Prof. Dr. Ahmet KOYUN, bir dizi sohbet gerçekleştirdi.

“@esnaf_dergisi” İNSTAGRAM adresinden ve “esnaf bülteni” YOUTUBE Kanalından canlı olarak yayınlanan “LONCA İş Sohbetleri” isimli bu sohbetler yoğun ilgi ve katılımla izlendi.

LONCA İş Sohbetlerinin düzenleyicisi, Esnaf Bülteni Dergisi Kurucusu ve Genel Koordinatörü Eşref Küçükateş;

“LONCA İş Sohbetleri”nin 5 hafta üst üste konuğu olan, Yıldız Teknik Üniversitesi YTÜ Mekatronik Mühendisliği Bölümü Prof. Dr. Ahmet KOYUN 10-18-25 HAZİRAN ile 2 -9 TEMMUZ tarihlerinde Esnaf Bülteni Kanalında Üniversite, Sanayi, Eğitim, İşbirliği, Girişimcilik, ARGE, Şirketleşme, Ortaklık yapılarında yaşanan sorunları ve çözüm önerileri ile algoritmalarının nasıl şekilleneceği konusunda bilgilendirici ve yol gösterici sohbetleriyle CANLI YAYINDA Abone ve izleyenlerimizle birlikte oldu.

Prof. Dr. Ahmet Koyun’un Esnaf Bülteni kanalındaki tüm sohbetlerine bu linkten ulaşabilirsiniz;  https://www.youtube.com/results?search_query=ahmet+koyun+lonca+i%C5%9F

Eşref KÜÇÜKATEŞ; “LONCA İş Sohbetleri’nde ilginç konu ve söylemlerin canlı yayında tamamen doğaçlama ve kurgulanmadan dinleyenlerle paylaşılması çok önemli. Bu sohbetler ev, işyeri, ofis ortamındaki aile samimiyetini ortaya koyması ve dinleyenlere yaşatması hedefledikleri sadık dinleyici ve takipçi kitlesinin oluşmasında büyük rol oynuyor. Amacımız, sanal dünyanın yapay ve faydası olmayan, boşa zaman harcatan unsurların yerini alarak faydalı ve ilgi çeken gündemdeki konu ve özelliklede ekonomiyle ilgili yeni normale hep birlikte hazırlanmak” dedi.

SOSYAL MEDYA ADRESLERİMİZ

YOUTUBE: Esnaf Bülteni https://www.youtube.com/channel/UChOlqBxRr41NSO17BAYtw5Q/videos

INSTAGRAM: esnaf dergisi bülteni  @esnaf_dergisi  https://www.instagram.com/esnaf_dergisi/            https://www.instagram.com/esnaf_dergisi/channel/

FACEBOOK: Esnaf Bülteni Dergisi  @esnafdergisi  https://www.facebook.com/esnafdergisi/

TWİTTER: Esnaf Bülteni Dergisi  @esnaf_gazetesi  https://twitter.com/esnaf_gazetesi

  Bu haber 78772 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Röportaj HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Yukarı