HABER AKIŞI

MÜSİAD Diyarbakır Silvan Jandarma Komando Alay Komutanlığı’nda Camii Açıyor

 Tarih: 07-06-2019 21:09:19
Türkiye’nin kalkınması, bölgesinde huzurun sağlanması ve ülkemizde toplumsal barışın hâkim kılınması adına çalışmalarını sürdüren MÜSİAD, Diyarbakır Silvan Jandarma Komando Alay Komutanlığı’nda Mehmetçiklerimiz için cami inşa etti.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Türkiye’nin kalkınması, bölgesinde huzurun sağlanması ve ülkemizde toplumsal barışın hâkim kılınması adına yurt içi ve yurt dışında birçok yardım kampanyası ve sosyal sorumluluk çalışmalarına imza atmaya devam ediyor.

Başta Diyarbakır, Bingöl, Şırnak ve Mardin olmak üzere, Türkiye’nin yakın döneminde terör örgütü PKK’nın eylemlerine sıkça maruz kalan bölgelerde, terör örgütünün haince davranışlarıyla zedelenen kardeşlik hukukunun yeniden tahkim edilmesi adına birçok projeye imza atan MÜSİAD, son olarak Kopuzlar Vakfı iş birliğinde, ülkemizdeki barışın ve huzurun güvencesi Mehmetçiklerimiz için askeri kışla içerisinde camii açılışı gerçekleştiriyor.  

Bu bağlamda, Diyarbakır Silvan Jandarma Komando Alay Komutanlığı’nda Komando Camii inşa edildi. Selçuklu klasik yapı mimarisi ve Türklerin kullandığı sekizgen taş yapı formatında dizayn edilen camiinin açılışı ise 12 Haziran 2019 Çarşamba günü gerçekleştirilecek.

Program

Tarih: 12 Haziran 2019 Çarşamba

Saat: 12:00

Yer: Diyarbakır Silvan Jandarma Komando Alay Komutanlığı, Konak Mah. Gazi Cad. Silvan, Diyarbakır

 

  Bu haber 427 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER STK-Vakıf-Oda-Birlik HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Yukarı