HABER AKIŞI

Modanın Başkenti Merter’de ihracat bereketi!

 Tarih: 25-06-2019 08:23:00  -   Güncelleme: 04-07-2019 01:35:51
Her geçen gün tüm dünyada daha çok tanınan, Modanın Başkenti Merter'deki firmalar şu günlerde en bereketli günlerini yaşıyor. Kargo şirketlerinin çalışanları Merterli firmaların ihtiyaçlarına cevap verebilmek için ekstra mesai harcıyor…

Son günlerde Merter’de yaşanan ticari yoğunluk hakkında görüşlerini dile getiren Merter Sanayici ve İş Adamları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yusuf GECÜ: “Yeni açılan modern iş merkezleri, kapalı otoparkları, otel zincirlerinin de gelmeye başlaması, değişen caddeleri ve mağazaları ile Paris’in, Milano’nun ünlü moda semtlerini aratmayan, bir tarafta E-5, bir tarafta TEM otoyolu ile Metrobüs ve raylı sistem ile Merter’in avantajlı bir biçimde gelişmesini sağlıyor. 

Fiziki yapısı, vizyoner iş adamları, tüm dünyaya açılan markaları, çarşı ve Showroomları, her gün binlerce yeni ürünün tasarlandığı, milyonlarca ürünün üretildiği Merter, bugün dünyada çok bilinen bir moda merkezi haline geldi.

Merter’de tekstil sektörünün en önemli sivil toplum kuruluşu olan Merter Sanayici ve İş Adamları Derneği MESİAD yönetimiz de birlik ve beraberlik içinde Merter'in gelişimi için üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapabilmenin azmi ve kararlılığı içindedir. 

Merterli firmaların bize verdiği destekler ve aynı çatı altında bulunma bilinçleri derneğimizin faaliyetlerinin ve dolayısıyla tabii olarak MESİAD’ın gücünün de her geçen gün  artmasını sağlamaktadır. Bunun faydaları son zamanda bariz bir şekilde görülüyor ve biz de yönetim olarak bu durumdan büyük memnuniyet duyuyoruz. 

Merter’de bulunan bütün firmalarımızı birlik ve beraberliğimiz için, daha çok güçlenmemiz ve tüm dünyada daha çok sesimizi duyurabilmek için MESİAD çatısı altında daha çok toplanmaya, el ele vermeye davet ediyorum. Birlikten kuvvet doğar. 

Merter, sadece İstanbul için değil artık tüm Türkiye için çok önemli bir hale gelmiştir. Merterli bütün firmalarımıza başarılar ve daha çok bereketli günler diliyorum.”

 

  Bu haber 1016 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER STK-Vakıf-Oda-Birlik HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Yukarı