HABER AKIŞI

Metro Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Dr. Aslı Duran oldu.

 Tarih: 14-01-2020 11:31:00
Metro Türkiye Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevine,Dr. Aslı Duran getirildi. Duran, Ocak 2020 itibarıylaMetro Türkiye’deki görevine başladı.

Türk mutfağının daimiyetini sağlama ve gelecek nesillere miras bırakma misyonunu üstlenen Metro Türkiye’de yeni bir atama gerçekleşti. İletişim sektörünün deneyimli ismi Dr. Aslı Duran, Ocak 2020 itibarıyla Metro Türkiye’nin yeni Kurumsal İletişim Müdürü oldu.

Metro Türkiye’ye katılmadan önce altı yılı aşkın süredir General Electric bünyesinde Kurumsal İletişim Müdürü olarak çalışan Duran, reklam ve halkla ilişkiler ajanslarında da çeşitler görevler aldı.

Bilkent Üniversitesi İletişim ve Tasarım Bölümü’nden 2008 yılında mezun olan Duran, kariyerine reklam sektöründe başladı. 2009 - 2013yılları arasındaBersay İletişim Danışmanlığı’nda uluslararası ve yerel firmalara halkla ilişkiler ve dijital iletişim alanında danışmanlık veren Duran, 2012 yılında Bahçeşehir Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı.

2019 yılında İstanbul Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünde doktora programınıtamamlayan Duran’ın iletişim ve pazarlama sektöründe 10 yılı aşkın tecrübesi bulunuyor. General Electric’tegörev aldığı dönemde StevieAwards ve Communicator Awardsgibi önde gelen uluslararası kurumlarca, kurumsal blog ve sosyal medya kullanımı alanında yürüttüğü çalışmalar ile sekiz küresel ödülün kazanılmasında etkin rol oynadı.

  Bu haber 620 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Ekonomi HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Yukarı