HABER AKIŞI

Memnuniyetiniz Bizim İçin Çok Önemli

 Tarih: 21-11-2020 18:02:46
Gaziosmanpaşa Belediyesi, uygulamaya koyduğu QR kodlu memnuniyet anket sistemi ile vatandaşlara, belediyeden almış olduğu hizmeti değerlendirme imkanı sunuyor. Gaziosmanpaşalılar, sistem üzerinden görüş, öneri ve taleplerini belediyeye hızlı ve kolay biçimde ulaştırabiliyor.

Gaziosmanpaşa Belediyesi, hizmet kalitesini daha da ileriye taşımak ve vatandaşın beklentilerine en doğru şekilde cevap verebilmek için dijital iletişim çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Bu kapsamda belediye binası ve dış hizmet binalarına QR kodlu memnuniyet anket panoları yerleştirildi. Gaziosmanpaşalılar, pano üzerindeki QR kodunu cep telefonuna okutarak, belediyeden aldıkları hizmeti memnuniyet anketi ile değerlendirebiliyor.

QR KODUNU CEP TELEFONUNA OKUTMAK YETİYOR

Belediye veya belediyeye bağlı birimleri ziyaret eden vatandaşlar, çıkış noktalarında yer alan QR kodunu cep telefonuna okuttuklarında anket ekranı açılıyor. İlk olarak ilgili müdürlüğü veya birimi seçen ziyaretçiler, almış olduğu hizmeti 1 ile 5 arası puan vererek değerlendirebiliyor. Ayrıca vatandaşlar, görüş, öneri ve taleplerini yazıp, belediyeye kolayca ulaştırabiliyor. 

HEM ÇEVRE DOSTU HEM KOLAY

Çevre dostu dijital memnuniyet anketi; vatandaşlara değerlendirmelerini hızlı ve kolay şekilde belediyeye ulaştırma olanağı sunarken, belediyenin de vatandaşın memnuniyeti doğrultusunda hizmet politikasını sağlıklı bir şekilde değerlendirip, geliştirmesine katkı sağlıyor.

  Bu haber 5241 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Yerel HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Yukarı