HABER AKIŞI

GİYİMKENT Yönetimi “TRİOS 2023 ve İST MALL AVM” Vizyon Projelerin Mimarı Mehmet Mahşuk Gülaçar’ı ziyaret etti!

 Tarih: 08-12-2021 01:13:01
İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeki tüm Kooperatiflerde üreten, istihdam eden, ihraç eden sanayici, iş insanı ve çalışanların kaderini değiştirecek vizyon projeler ile Yeni Nesil Sanayi Sitesi TRİOS2023 ile İST MALL AVM’nin Mimarı DERSANKOOP ve TRİOS2023 Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mahşuk Gülaçar GİYİMKENT Genel Başkanı Muzaffer Cevizli ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyelerine eserini ve özelliklerini anlattı.

Ziyarete Giyimkent Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer CEVİZLİ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim ÖZKUL Muhasip üye Serkan TOKLUCU, Yönetim Kurulu Üyeleri Necmi Öztemel, Hacı Sadak, Seyit Okutucu, Hamit Aldır, Abdullah Kaya, Denetim Kurulu Üyeleri Hasan Gümüş, Hasan Yerinde, Şaban Yıldız, Esnaf Bülteni Dergisi Koordinatörü Eşref Küçükateş ile Harita Mühendisi-Şehir Plancı Dr. Selami Balcı’da katıldı.

DERSANKOOP ve TRİOS2023 Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mahşuk Gülaçar, GİYİMKENT Yönetimine Yeni Nesil Sanayi Sitesi TRİOS2023 ile İST MALL AVM’nin 2015 yılında başlayan serüvenini başından sonuna kadar anlattı.

Karşılaşılan tüm zorluklara rağmen gerçekleşen ve süresinde bitirilerek üyelerinden tek bir kuruş alınmadan tapuların teslim edildiğini belirten Mahşuk GÜLAÇAR Sanayide Yerinde Dönüşüm uygulamasını Türkiye’deki Organize Sanayi Bölgeleri içinde ilk defa DERSANKOOP Sanayi Sitesinde tüm ülkeye örnek olacak şekilde başardıklarını ve hemen her gün bu konuda bilgi almak üzere gelen misafirleri olduğunu söyledi.

Merak ettikleri tüm soruları soran GİYİMKENT Yönetimi Mehmet Mahşuk Gülaçar’ın verdiği bilgileri ve anlattı vizyon projeyi çok beğendiklerini belirterek tecrübe ve birikiminden yararlanmak istediklerini söylediler.

Üreten, istihdam eden, ihraç eden sanayici, iş insanı ve çalışanların büyümesinin, gelişmesinin ve değişimi ile rekabet gücünün arttırılması için neler yapılması gerektiği ile Yeni Nesil Sanayi Sitesi TRİOS2023 ile İSTMALL AVM’nin bu vizyona nasıl hizmet ettiğinin örneklerinin verildiği ziyaret en kısa sürede tekrar edilmek temennisi ile çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.   

  Bu haber 6115 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER STK-Vakıf-Oda-Birlik HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Yukarı