HABER AKIŞI

Esnaf Bülteni Dergisi’nin “LONCA İş Sohbetleri” hız kesmeden devam ediyor.

 Tarih: 15-06-2020 00:06:00  -   Güncelleme: 15-06-2020 00:12:23
  HABER VİDEOSU
“Esnaf Bülteni Dergisi” her sektörden iş insanlarıyla hem dertleşmek hem sorunlarını dile getirmeye fırsat vermek, hem de yeni gelişmelere adapte ve yeni normal döneme hazır olunması amacıyla İNSTAGRAM ve YOUTUBE’ta başlattığı HD CANLI YAYIN’lar gördüğü yoğun ilgi, destek ve talep nedeniyle hız kesmeden “LONCA İş Sohbetleri” ismiyle devam ediyor.

“@esnaf_dergisi” İNSTAGRAM adresinden ve “esnaf bülteni” YOUTUBE Kanalından canlı olarak yayınlanan “LONCA İş Sohbetleri”nin birbirinden değerli konuklarıyla tamamen doğaçlama sıcak samimi sohbet ortamı oluşmakta.

LONCA İş Sohbetleri moderatörü ve LONCA İş Buluşmaları Yönetim Kurulu Başkanı Eşref Küçükateş 15 Haziran – 19 Haziran 2020 tarihleri arasında ki programı şu şekilde açıkladı;

15 Haziran 2020 Pazartesi, Saat 21.00 de; “LONCA İŞ BULUŞMALARI” her hafta pazartesi akşamları iş insanlarının katılımıyla yapılan iş geliştirme toplantısı. (Bu toplantıya toplantı kurallarına riayet eden ve kabul eden her iş insanı katılabilir. Din, Dil, Irk, Mezhep ve Siyasi görüş sorulmaz, katılanların iş haricindeki konularda konuşmasına izin verilmez. Bu toplantılarda AHİ Teşkilatı kuralları geçerlidir ve toplantı AHİ duasıyla kapatılır.)

16 Haziran 2020 Salı, Saat 21.30 da; “LONCA İş Sohbetleri” konuğu, İstanbul Mobilya, Kâğıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği ile MOSDER Başkanı Ahmet GÜLEÇ.

17 Haziran 2020 Çarşamba, Saat 21.30 da; “LONCA İş Sohbetleri” konuğu, Turkish Technic Genel Müdür Danışmanı Halil TOKEL

18 Haziran 2020 Perşembe, Saat 21.30 da; “LONCA İş Sohbetleri” konuğu, Yıldız Teknik Üniversitesi YTÜ Mekatronik Mühendisliği Bölümü Prof. Dr. Ahmet KOYUN (hocamla bu 3. Haftadır seminer-sohbet formatında yayın yapmaktayız.)

19 Haziran 2020 Cuma, Saat 21.30 da; “LONCA İş Sohbetleri” konuğu, Avrupa Birliği Bakan yardımcısı, Siyasetçi, İktisatçı, Sigortacılıkta Duayen ve otorite olarak kabul edilmiş olan Alaattin BÜYÜKKAYA.

Daha önce programımıza katılıp sohbet ettiğimiz değerli konukları şöyle sıralayabiliriz;

Merter Sanayici ve İşadamları Derneği (MESİAD) Başkanı Yusuf GECÜ ile başlayan sohbetlere şimdiye kadar Ayakkabıcılar Kooperatifi ve Sanayicileri (AYKOSAN) Başkanı Mehmet Necmi USLU,  Baklavacılar ve Tatlıcılar Derneği (BAKTAD) Başkanı Mehmet YILDIRIM, SURİÇİ Gurubu Derneği Başkanı Recep DELİKAYA, Bayrampaşa Sanayici ve İş Adamları Derneği (BATİAD) Başkanı Bekir Taner ATEŞ, Eğitimci/ Yazar/ Psk. Dns./ Profesyonel Koç Çetin DENİZ, İNANÇ Derneği Başkanı Nejdet KÜLÜNK, KOBİDER Başkanı Nurettin ÖZGENÇ, TÜGEM Platformu ve SADKOM Başkanı Raşit YEMİŞEN, Bağımsız Denetçi, Mali Müşavir, Adli Bilirkişi Âdem ÖNDER, İTO meclis Üyesi, İTO 16. Oteller ve Turizm Komitesi başkanı Aydın KARACABAY, Dostlar Meclis Yönetim Kurulu Başkanı Av. Remzi YEDİKARDEŞ, Bayburt Yönetici ve Sanayici İş Adamları Derneği (BAYSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar YERLİKAYA, Bioenerji Eğitimi Uzmanı Hülya GÖZAÇAN, ve son olarak ta FORMULA BİLİŞİM Bilgi Güvenliği Uzmanı Onur KARAAHMETOĞLU, İstanbul Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Ümit ÜNAL, Yıldız Teknik Üniversitesi YTÜ Mekatronik Mühendisliği Bölümü Prof. Dr. Ahmet KOYUN ile  CANLI YAYIN yapan Eşref Küçükateş ara vermeden programlarımız devam edecek dedi.

Gördüğü ilgiden ve sohbet tekliflerinden memnun olduğunu belirten Eşref KÜÇÜKATEŞ Bayramdan sonrada gündüz ve gece planlanmış programlarla CANLI YAYIN LONCA İş Sohbetlerine devam edeceklerini söyledi.

Eşref KÜÇÜKATEŞ; “LONCA İş Sohbetleri’nde ilginç konu ve söylemlerin canlı yayında tamamen doğaçlama ve kurgulanmadan dinleyenlerle paylaşılması çok önemli. Bu sohbetler ev, işyeri, ofis ortamındaki aile samimiyetini ortaya koyması ve dinleyenlere yaşatması hedefledikleri sadık dinleyici ve takipçi kitlesinin oluşmasında büyük rol oynuyor. Amacımız, sanal dünyanın yapay ve faydası olmayan, boşa zaman harcatan unsurların yerini alarak faydalı ve ilgi çeken gündemdeki konu ve özelliklede ekonomiyle ilgili yeni normale hep birlikte hazırlanmak” dedi.

SOSYAL MEDYA ADRESLERİMİZ

Youtube kanalı adresi:  Esnaf Bülteni  https://www.youtube.com/channel/UChOlqBxRr41NSO17BAYtw5Q/videos

Instagram adresi: esnaf dergisi bülteni  @esnaf_dergisi  https://www.instagram.com/esnaf_dergisi/    

https://www.instagram.com/esnaf_dergisi/channel/

Facebook adresi: Esnaf Bülteni Dergisi  @esnafdergisi  https://www.facebook.com/esnafdergisi/

Twitter adresi: Esnaf Bülteni Dergisi  @esnaf_gazetesi

https://twitter.com/esnaf_gazetesi

  Bu haber 2662 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Röportaj HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Yukarı