HABER AKIŞI

Darülaceze Başkanlığı spor camiasından önemli isimlerin buluşmasına sahne oldu.

 Tarih: 15-10-2019 00:47:28
Yeşil sahalardan tanıdığımız futbolumuzun efsane isimleri Rıdvan Dilmen, Rüştü Reçber, Hami Mandıralı, Oğuz Çetin, Volkan Arslan, Mustafa Doğan, İlker Yağcıoğlu ve Nihat Kahveci'den oluşan Milli Futbolcular Darülaceze Sosyal Hizmet Şehrine destek vermek için Darülirfan'da Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci ile bir araya geldi.

Darülaceze Başkan Yardımcısı Ahmet Malatyalı'nın sunumuyla başlayan Darülaceze Tanıtım Toplantısı sinevizyon gösterimi ile devam etti.

Toplantıda konuşan Başkan Hamza Cebeci, “Programa Darülaceze'ye bağış yapanların da katılım gösterdiğini belirterek, futbolculara ve katılımcılara teşekkür etti. Başkan Cebeci; "Cumhurbaşkanımızın hamisi olduğu projelerimize Türkiye'nin her kesimi, sanat camiası, spor camiası, iş dünyası, siyaset erbabı herkes  destek veriyor, tüm destekçilerimize de tekrar teşekkür ederiz” dedi.

Rıdvan Dilmen de ''Öncelikle bütün gönül dostlarına sevgiler saygılar diliyor, büyüklerimizin ellerinden öpüyorum. Özellikle Sayın Başkanımızın heyecanını görünce sadece sporcu kimliğimizle değil bu ülkenin bir evladı olarak büyük gurur duydum. Sayın Başkanımızın, 2016 yılında Darülaceze yararına Sinan Erdem Spor Salonunda gerçekleştirdiğimiz organizasyondaki heyecanı aynı coşkuyla devam ediyor. Yeni proje ile bizler de heyecanlandık mutlu olduk. Burada yaşayan insanların nasıl emin ellerde olduğunu görmek bizleri ayrıca sevindirdi ve gururlandırdı. Bütün gönül dostlarına teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum'' dedi.

Tanıtım toplantımız Milli Takım formalarının imzalanması ve anı fotoğraflarının çekimi ile son buldu.

  Bu haber 1395 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Gündem HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Yukarı